Doktor Sirke Grubu

Doktor Sirke Grubu
%100 Doğal ve Katkısız

Bilgiler

loading...

23 Şubat 2013 Cumartesi

Elma Sirkesi ve Zayıflamak

elma sirkesi ile zayıflama

Elma Sirkesi İle Zayıflama

Osmanlı'dan bu yana kullanılan elma sirkesi ile zayıflama formülü günümüzde bile etkinliğini kaybetmemiştir. Osmanlı zamanında haremde içilen elma sirkesi, bir kabın içine koyulduktan sonra içine yeterince bal karıştırılıp çalkalanıp zayıflamak için içilirmiş.

Benimde zayıflamak isteyenlere tek önerebileceğim sirke elma sirkesidir. Elma sirkesinin zayıflatıcı özelliğinin olmasını bir çok kişiden duymuşsunuzdur. Elma sirkesi ile hem vücuttaki yağlar eriyecek hemde daha çok kilo almanızı önleyecektir. Bu muhteşem iksir gibi sirkeyi içmeniz sizin için yerinde bir karar olacaktır.

Elma sirkesi ile zayıflamak isteyenler, sirkeyi şu şekilde içmelidirler; Sabahları aç karnına (mide rahatsızlığı olanlar tok karnına) çay bardağının yarısı kadar elma sirkesi içilmelidir. Şeker hastası değilseniz içine bir çay kaşı bal katabilirsiniz. Sirkenin içine balı karıştırmak kanı temizler ve sizi gün boyu zinde tutar. Ve bunun yanında elma sirkesinin vücuda birçok yararı bulunmaktadır. 

Şunu unutmamak gerekir ki elma sirkesinin tam faydasını görmeniz için sirkenin kesinlikle doğal ve kimyasalsız olması lazımdır. Eğer gidip de marketlerde satılan sirkelerden alırsanız hiçbir faydasını göremezsiniz. Çünkü piyasadaki sirkeler 24 saatte oluşan kimyasallı sirkelerdir ve bu sirkelerden fayda yerine zarar görürsünüz.  Kesinlikle marketlerde satılan sirkeleri almayınız! Dikkat ettiyseniz marketlerde satılan sirkelerin fiyatı 1.50 ile 3.00 TL arası. Midenize zarar vermeyin!

Elma Sirkesi Nasıl İçilir Nasıl Kullanılır ?

  • Kesinlikle su katılmadan içilmelidir. (Doğal sirkelerde gerekli miktarda su oranı mevcuttur)
  • Mide rahatsızlığı olanlar ise sabahları tok karnına içmelidir.
  • Şeker Hastaları sade olarak içmelidir. (bal karıştırmadan)
  • 1 Çay kaşığı bal ile karıştırılıp içilirse daha faydalı olur.
Doğal Sirke Hakkında Bilgi Alın 
Abdülkadir YEDİER 
0532 054 6077

19 Şubat 2013 Salı

Böğürtlen Sirkesi Faydaları ve Kullanımı

Böğürtlen Sirkesinin Faydaları

Böğürtlen sirkesinin faydalarını sıralamak gerekirse ilk önce ve en belirgin faydası Böbrek ve Mesane kumu dökülmesinde çok faydalıdır. 
Bunun yanında bağışıklık sistemini büyük oranda güçlendirir. 
Şeker hastalığında, kanın temizlemesinde ve sinirleri yumuşatmada oldukça faydalıdır. Böğürtlen sirkesinin faydasını görmeniz için en az 5 Kg içmeniz gerekmektedir.

Böğürtlen Sirkesi Nasıl Kullanılır

Doğanın size sunduğu eşsiz lezzetlerin sirkesini içmek 10 kat daha yarar sağlamaktadır. Ama içtiğiniz sirke kesinlikle Doğal ve Kimyasalsız olmaktadır.

Doğal Sirke Hakkında Bilgi Alın 
Abdülkadir YEDİER 
0532 054 6077

1 Şubat 2013 Cuma

Enginar Sirkesi Faydaları ve Kullanımı

Karaciğer yağlanmasında en etkili silah!

Enginar Sirkesi, karaciğer yağlanmasına çok iyi gelmektedir. Bundan dolayı karaciğer yağlanmasında etkili olduğunu ayrı bir başlık altında belirtmek istedim ve yazımda çok sık olarak vurguladım.

Enginar Sirkesinin Faydaları

Enginar sirkesinin birçok faydası bulunmaktadır. Bunların arasında en bilineni karaciğer yağlanmasında çok etkili olduğudur. Enginar sirkesinin karaciğer yağlanmasında etkili olduğunu, enginar sirkesi içen insanlar daha iyi bilmektedir. Bir çok insan, karaciğer yağlanması için düzenli olarak enginar sirkesi içmektedir.
Enginar Sirkesinin faydalarını sıralayacak olursak:


  1. En önemli bilinen özelliği Karaciğer Yağlanmasında etkilidir
  2. Yorgunluğu gidermesiyle birlikle kanı temizleme işlevi vardır.
  3. Beyin hücrelerini yeniler.
  4. Enginar Sirkesi demir bakımından çok zengin bir üründür.
  5. Vücudu kuvvetlendirici ve iştah açıcı özelliği vardır.
  6. Bilinen bir diğer faydası da Safra Kesesi rahatsızlıklarında etkilidir.

Enginar Sirkesi Kullanımı

Her sabah aç karnına çay bardağının yarısı kadar içilmelidir. Mide rahatsızlığı olan kişiler tok karnına içmelidir. Eğer bir mide rahatsızlığınız yoksa kesinlikle her gün aç karnına çay bardağının yarısı kadar içmelisiniz. İçtiğiniz sirke doğal ve kimyasalsız sirke olmalıdır.

Kolestrol ve karaciğer yağlanmasına karşı müthiş etkisi vardır.
Karaciğer yağlanması olan insanlar enginar sirkesinden en az 5 kg kullanmalıdır.
Doğal Sirke Hakkında Bilgi Alın 
Abdülkadir YEDİER 
0532 054 6077